Woda, banan, izotonik….

Data publikacji: 26.04.2015

ollW podawaniu wody jesteśmy już mistrzami o czym wielu mogło się przekonać podczas Olęderskiego Festiwalu Biegowego, który odbył się 25 kwietnia 2015 roku  w Jastrzębsku. Nasze zadanie wbrew pozorom nie było takie łatwe. Mieliśmy możliwość podania napoju, cukru bądź banana osobą, które walczyły ze samym sobą pokonując wiele kilometrów.

Na trasie biegu napotykaliśmy ludzi różnie okazujących swoje zmęczenie wysiłkiem fizycznym. To coś niesamowitego. Ten sam bieg, taka sama przebyta droga, a reakcje całkiem inne. Jedni byli szczęśliwi, jedni zdenerwowani, jedni zrelaksowani. Niektórzy zatrzymywali się, żeby zamienić z nami parę słów, a inni biegnąc gwałtownie zabierali od nas to co mieliśmy do zaoferowania. Myślę, że choć tak błahe zadanie pozwoliło nam spojrzeć na ludzi z innej perspektywy i zrozumieć, że każdy choć podobny posiada swoje indywidualne cechy. WŁAŚNIE MY HARCERZE CODZIENNIE STARAMY SIĘ POMÓC ODKRYĆ W KAŻDYM TĄ INDYWIDUALNOŚĆ JEDNOCZEŚNIE DAJĄC MOŻLIWOŚĆ DZIAŁANIA W ZGRANYM ZESPOLE.

Zapraszamy do galerii na naszej stronie na Facebooku:

https://www.facebook.com/zhpnowytomysl/posts/476589035832906

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design