Zakończyliśmy rok harcerski

Data publikacji: 02.07.2021

[4 GZ Leśne Duchy, 19 DH BUKI, 12 DSH HORYZONT]
W ostatnia sobotę wszystkie jednostki harcerskie działające w Nowym Tomyślu spotkały się, aby wspólnie zakończyć kolejny rok harcerski. Wyruszyliśmy ze stacji w Nowym Tomyślu do Porażyna, gdzie harcerze i harcerze starsi wzięli udział w grze terenowej. Byli grupami tajnych agentów na misji w Pakistanie. Ich zadaniem było wykraść próbkę niebezpiecznego wirusa. Z pomocą naukowca i informatora przechytrzyli ochroniarza laboratorium i uratowali świat! Zuchy razem z harcerzami budowali budki lęgowe dla ptaków, które otrzymali dzięki uprzejmości Nadleśnictwa Grodzisk Lasy Państwowe oraz druha Tomasza Kałka. Na końcu wszyscy spotkaliśmy się przy wspólnym ognisku.

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design