Zakończyliśmy rok harcerski

Data publikacji: 06.07.2020

W sobotę, 4 lipca jednostki harcerskie działające w Nowym Tomyślu spotkały się na wspólnym zakończeniu roku harcerskiego.

Spotkanie rozpoczęło się od apelu na którym harcerze oraz zuchy otrzymali podziękowania za zaangażowanie w rozwój harcerstwa.

 

 

Każdy z uczestników otrzymał także upominki przekazane przez Gmina Nowy Tomyśl oraz Powiat Nowotomyski, za które bardzo serdecznie dziękujemy. Kilku zuchów z 4 Gromady Zuchowej „Leśne Duchy” za swoją całoroczną pracę otrzymało najwyższe wyróżnienie w Gromadzie – Znaczek Zucha. W dowód uznania za swoje zaangażowanie, upominki od harcerzy otrzymali także funkcyjni.

 

Po części oficjalnej przyszedł czas na harcerski piknik podczas którego można było spróbować sił w łucznictwie, malować wielki obraz na foli czy przygotowywać własną biżuterię. Największym zainteresowaniem cieszyła się jednak gra w dwa ognie, w której zamiast piłki użyliśmy balonów z wodą. Spotkanie zakończyliśmy przy wspólnym ognisku z kiełbaskami.

 

 

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design