Zbiórka fabularna Horyzontu

Data publikacji: 18.10.2020

Czuwaj! Z tej strony Horyzont.
Pewnie zastanawiacie się co robiliśmy na naszej piątkowej zbiórce 17 października.


Gdy przyszliśmy na zbiórkę okazało się że jest z nami tylko nasza przyboczna, druhna Klaudia, a reszta kadry gdzieś znikła. Nikt nie odbierał telefonu. Zeszliśmy do naszej harcówki ale była zamknięta. Jeden z harcerzy poszedł po klucze do kadrówki i zastał tak wielki bałagan-poprzewracane krzesła, rozrzucone kartki i monety. Zauważyliśmy też że w szafie brakuje skrzynki z pieniędzmi, a na biurku leży telefon druhny Kamili. Spod drzwi naszej harcówki wysunęła się kartka z zaszyfrowaną wiadomością o treści „pomocy”. W końcu udało nam się odnaleźć klucz i otworzyć harcówkę gdzie odnaleźliśmy naszą drugą przyboczną, druhnę Kamilę. Opowiedziała nam o tym jak liczyła z drużynowym pieniądze przed zbiórką, ale kiedy wyszła po kalkulator ktoś zakluczył ją w harcówce. Usłyszała tylko dźwięki szamotaniny w kadrówce i ucieczki w stronę wyjścia.
Udało nam się wspólnie odnaleźć sprawców tego zamieszania. Okazało się że nasza trzecia przyboczna, druhna Ania razem z zastępowym, druhem Sebastianem napadli na drużynowego i ukradli pieniądze drużyny. Chcieli szybko odjechać pociągiem, ale coś zepsuło ich plany i na szczęście udało nam się ich złapać.
ps. wybaczcie ale tak bardzo wkręcaliśmy się w grę że zapomnieliśmy zrobić dla was zdjęć.

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design