ZHP i ZKRPiBWP wspólnie!

Data publikacji: 05.06.2017

W piątek, 1 czerwca razem z Związkiem Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych przebywaliśmy na spotkaniu integracyjnym z okazji Święta zakończenia II Wojny Światowej.

Spotkanie odbyło się w świetlicy wiejskiej w Sękowie. Spotkanie rozpoczęło się obiadem, a zaraz po posiłku przeszliśmy nad jezioro, gdzie wykonaliśmy piękne wianki. Podczas oficjalnych uroczystości wystąpił nowotomyski chór seniorów „Wiklinki”.

Spotkanie to było okazją do wręczenie legitymacji członka wspierającego naszej drużynowej Gromady Zuchowej Helenie Staśkiewicz. Obecna na spotkaniu Druhna komendant hm. Dorota Piechota pogratulowała inicjatyw podejmowanych przez harcerzy na rzecz środowiska kombatanckiego.

Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy zebrani mogli spędzić wspólnie czas na świeżym powietrzu, uczestnicząc w grach ruchowych lub posilić się grillowaną kiełbasą.

Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć na facebooku:

 

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design