Zjazd nadzwyczajny Hufca

Data publikacji: 25.09.2018

W dniu dzisiejszym odbył się Zjazd Nadzwyczajny Hufca ZHP Nowy Tomyśl. Celem zjazdu było wybranie delegatów na Zjazd Chorągwi Wielkopolskej.

 

W wyniku przeprowadzonego głosowania tajnego, wybrano na Zjazd druhnę hm. Ewę Wojtanowską. Po zakończeniu obrad drużynowa 4 Gromady Zuchowej ,,Leśne Duchy” – Helena Staśkiewicz oficjalnie wstąpiła w szeregi instruktorów nowotomyskiego hufca, składając zobowiązanie instruktorskie. Druhnie Helenie życzymy wytrwałości oraz wszelkiej radości z dalszej działalności w środowisku harcerskim.

 

Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć na facebooku:

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design