Zuchy na wycieczce

Data publikacji: 19.06.2017

Ostatnia zbiórka w tym roku harcerskim była inna niż wszystkie. W środę, 14 czerwca zuchy udały się na poszukiwanie skarbów ukrytych w Nowym Tomyślu.

Za pomocą mapy przemierzyły wzdłuż i wszerz nasze miasto. Odwiedziły również Muzeum Wikliniarstwa w Parku Miejskim, gdzie znajdował się ukryty skarb w samochodzie z wikliny. Na zakończenie dnia udaliśmy na Piknik Mleczny, który miał miejsce przy nowotomyskiej Muszli Koncertowej.

Podczas pikniku wspólnie się bawiliśmy, doiliśmy krowę oraz niektóre zuchy wygrały konkurs. Już teraz zapraszamy Wszystkich na Nasze zbiórki o których na pewno poinformujemy was na początku września. My się nigdy nie nudzimy, u nas zawsze jest wesoło! Przyjdź a nie pożałujesz.

Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć na facebooku:

 

 

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design