Zuchy w ZOO

Data publikacji: 25.06.2018

Ostatnia zbiórka w tym roku harcerskim dla naszych Zuchów odbyła się w nowotomyskim ZOO.

 

Podczas zbiórki zuchy wzięły udział w grze terenowej po ZOO. Musiały wykonać zadania na sprawność Zoologa m.in. policzyć kroki do swojego ulubionego zwierzątka, rozszyfrować skrót ZOO, obliczyć rok powstania nowotomyskiego ZOO czy poszukać zwierząt pochodzących z różnych zakątków świata. Odwiedziliśmy również Muzeum Wikliniarstwa i Chmielarstwa gdzie zuchy musiały odszukać chmiel i wiklinę.

 

Już dzisiaj zapraszamy wszystkie chętne dzieci do udziału w zbiórkach zuchowych od września.

 

Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć na facebooku:

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design