Zuchy w ZOO

Data publikacji: 29.05.2017

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka nasze Zuchy wybrały się na wycieczkę do nowotomyskiego ZOO.

Piątkowa zbiórka była wymarzonym dniem na wycieczkę – świeciło słońce, było ciepło. Zadaniem naszym w ZOO było zobaczenie zwierząt z „Księgi Dżungli”, dowiedzenie się o ich zwyczajach i podglądanie ich. Zuchy z przykrością stwierdziły, że niektóre zwierzęta mają bardzo małe klatki, że nie mają swobody. Dostrzegły też znaki zwierząt zagrożonych wyginięciem, dziwiły się, że tak ich dużo. Cieszyły się z tego, że w ZOO przychodzą na świat młode! Pełni wrażeń, wróciliśmy wszyscy do domu.

Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć na facebooku:

 

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design