Zuchy złożyły obietnicę

Data publikacji: 15.12.2019

Ostatnia zbiórka zuchowa w tym roku przyniosła 4 GZ „Leśne Duchy” wiele nowych tajemnic.

Podczas naszego spotkania podsumowaliśmy nasze działania i doszliśmy do wniosku, że cudowna z nas gromada. Zuchy pojawiające się na zbiórkach od wrzesnia otrzymały chustę w barwach gromady. A dwie zuchenki na swej piersi od dziś dumnie noszą znaczek zucha. Z powodu zwiększającej się liczby zuchów powstały nowe szóstki: sprytne lisy, czujne zające, niezwykłe wiewiórki, nieustraszone niedźwiedzie oraz waleczne wilki. Na ich czele staneli nowo wybrani szóstkowi, którym życzę powodzenia w pełnieniu nowych funkcji. Wierzę, że tak zakończony rok przyniesie nam siłę na kolejne długie lata zuchowej i harcerskiej przygody.

 

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design