Zwiedzaliśmy stolicę

Data publikacji: 06.12.2016

W dniach 4-6 listopada harcerze z 19 Drużyny Harcerskiej „BUKI” wybrali się na coroczną wycieczkę. Tym razem zawitaliśmy do Warszawy.

Podczas trzydniowego pobytu w stolicy zwiedziliśmy Zamek Królewski, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Etnografii gdzie uczestniczyliśmy w warsztatach malowania na szkle.

Taka wyprawa nie mogła odbyć się bez wizyty w Głównej Kwaterze ZHP. Podczas zwiedzania dowiedzieliśmy się jak funkcjonują poszczególne komórki, które stoją na czele naszej organizacji.

W Głównej Kwaterze mieści się Muzeum Harcerstwa, w którym podczas zwiedzania mogliśmy zobaczyć wiele ciekawych eksponatów, które wpisują się w historię harcerstwa. Mile spędzone chwile dały nam kolejną porcję dobrej energii, która na pewno przyda się w całorocznej pracy na rzecz drugiego człowieka. Gdzie pojedziemy za rok? Sami jeszcze nie wiemy ale na pewno będzie to udany wyjazd bo spędzony w harcerskim gronie przyjaciół.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na facebooku:

Poznajmy się

Hufiec ZHP Nowy Tomyśl
im. Emilii Sczanieckiej
os. Północ 25
64-300 Nowy Tomyśl

4 GZ "Leśne Duchy"
tel.: +48 534 351 942
e-mail: lesneduchy@zhp.nowytomysl.pl

19 DH "BUKI"
im. Aleksandra Kamińskiego
tel.: +48 782 654 743
e-mail: buki@zhp.nowytomysl.pl

12 DSH "HORYZONT"
tel.: +48 724 181 565
e-mail: 12dshhoryzont@zhp.nowytomysl.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komendę Hufca ZHP Nowy Tomyśl, z siedzibą w Nowym Tomyślu, 64-300 przy os. Północ 25 w celu przesłania na moj adres e-mail podany powyżej, odpowiedzi na moje zapytanie.

Stworzone z

przez RAJA Design